Katalog firm produkcyjnych i usługowych
Firmy informatyczne

Data-Com Internet światłowodowy Rzeszów

 

Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z podłączenia Internetu w całym Rzeszowie skutecznie od prawie 18 lat. Wiedza i doświadczenie, nabyte w okresie działalności firmy, pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług obejmujących dostawę Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM specjalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego w mieście Rzeszów oraz jego okolicach, przez co każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, w czym także profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com. Potocznie zwana "radiówka" działa bez potrzeby użycia kabli, co pozwala na szybką transmisję danych. Data-Com jest dystrybutorem Internetu w Rzeszowie, który oferuje także serwisowanie sieci. Pomoc techniczna zajmuje się naprawą usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Strony WWW dla  Profesjonalny dostawca Internetu Data Com Rzeszów:

 

 


Dostawca usług internetowych Data-Com udostępnia swoje usługi firmom i osobom prywatnym jak i instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie lub okolicach. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w udostępnianiu internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, projektowaniem oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii wsparcie techniczne SLA. Szybki Internet, wykorzystanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Przypisy z innych serwisów www:

 

 


Firma DATA-COM proponuje mieszkaniom, domom i firmom rozliczne pakiety obowiązujące w danym momencie . Różnią się między sobą nawzajem kwotą co miesiąc regulowanej opłaty i ilością megabitów pobierania oraz wysyłania . Światłowód na Podkarpaciu od dostawcy DATA-COM jest proponowany w czterech wersjach, dzięki temu każdy klient odnajdzie najdogodniejszą dla siebie lub prowadzonej działalności gospodarczej możliwość . Cena najmniejszej możliwości obecnie to zaledwie 29,99 złotych, pakiet EXTENDED (w aktualnej kwocie 150 zł miesięcznie) to wspaniałe wyjście dla biznesmenów lub klientów mających olbrzymie oczekiwania czy też po prostu niezadowalających się ograniczeniami. Tak zwana "radiówka" na terenie Rzeszowa i okolic również istnieje w czterech wersjach, których cena waha się 29,99-150 złotych płaconych co miesiąc. Firma DATA-COM bardzo chętnie proponuje duży wybór rozwiązań dla mieszkań, domów oraz biznesów. Opinie rozpowszechnione za pośrednictwem Internetu na temat usług świadczonych przez firmę uważa się za potwierdzenie dla zasługujących na zaufanie i uznanie usług rzeszowskiego dostawcy DATA-COM i stabilnego oraz szybkiego oferowanego przez niego Internetu Rzeszów.

 

Strona www: https://www.d-com.pl/
Adres:
ul. Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów
woj. Podkarpackie
Godziny otwarcia:
10.00 - 18.00
Telefon:
501318014
Ilość odwiedziń: 218
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 0
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 02.06.2023
Ostatnia wizyta: 23.02.2024
dostawca internetu rzeszów internet radiowy rzeszów internet rzeszów internet światłowodowy rzeszów światłowód rzeszów data-com data-com rzeszów

OPINIE

Twoja ocena:

Naprawdę odkurzacze dobrej jakości, poręczne, łatwe w obsłudze, świetne w użytkowaniu, dobrze czyszczą powierzchnie.
mają bardzo fajny styl - bloki są niecodziennie, nowoczesne - wyróżniają sie na tle innych
Najlepsze kartony - polecam!
Dobry dentysta to taki, który nie tylko sprawnie przeprowadzi leczenie, ale również zagwarantuje pacjentowi komfortowe samopoczucie w trakcie zabiegu. Chyba niejeden z nas spotkał się z sytuacją, że dentysta odnosił się do niego nie najmilej. To zawsze wpływa na atmosferę całej wizyty. Oczywiście najważniejsze jest to, aby stomatolog po prostu dobrze leczył - sprawnie wykonywał zabiegi i nie szkodził w żaden sposób zdrowiu pacjenta. Bardzo istotne jest również to, aby w trakcie całego procesu leczenia dentysta na bieżąco tłumaczył co robi w danej chwili. To zdecydowanie zwiększa komfort pacjenta, który dokładnie wie co dzieje się w jego jamie ustnej. Wybierające tego dobrego dla siebie dentystę, warto zadbać o to, aby miał on już długie doświadczenie w zakresie leczenia. Im więcej przeprowadzonych zabiegów, tym większa precyzja w ich wykonywaniu. Połączenie odpowiedniego doświadczenia i wysokich kwalifikacji wraz z przyjazną atmosferą, to dla pacjenta zawsze zwiększony komfort w trakcie zabiegu. Jak wiadomo wielu dorosłych ludzi wciąż boi się dentysty, tak więc te aspekty są niezwykle ważne. Przed ostatecznym wyborem danego dentysty warto popytać znajomych lub poszukać opinii w sieci. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się nieco więcej na temat danej osoby i dzięki temu wybrać właściwie.

POLECANE FIRMY

pożyczka hipoteczna dla firm

POWiązane FIRMY

Cerplast

Cerplast

ul. Robotnicza 50 39-100 Ropczyce woj. podkarpackie
Cerplast Sp. z o.o. to firma założona w 1996 roku, która rozpoczęła swoją działalno
https://cerplast.pl/
Ilość odwiedziń: 18
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 23.02.2024
Data dodania: 21.02.2024
Cerplast opakowania Big Bag producent opakow... opakowania
Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

Siedlisko Janczar - Hotel Strzyżów

ul. 815 38-121 Pstrągowa Pstrągowa woj. podkarpackie
Siedlisko Janczar to wyjątkowe miejsce położone w malowniczej miejscowości Pstrągowa, otoczon
https://www.siedliskojanczar.pl/
Ilość odwiedziń: 23
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 23.02.2024
Data dodania: 19.02.2024
Siedlisko Janczar Siedlisko Jancza... Hotel Strzyżów
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

ul. Królewicza Jakuba 37 02-956 Warszawa woj. mazowieckie
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to prestiżowy ośrodek medyczny o globalnej renomie, dedyk
https://www.technetium.pl/realizacje/klinika-chirurgii-plastycznej-dr-szczyt.html
Ilość odwiedziń: 33
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 23.02.2024
Data dodania: 13.02.2024
medycyna estetyczna medycyna estetyc... klinika medycyny... klinika medycyny...
WHITEBERG kancelaria prawna Rzeszów

WHITEBERG kancelaria prawna Rzeszów

ul. Rejtana 20A 35-310 Rzeszów woj. Podkarpackie
Firma Whiteberg mieszcząca się w Rzeszowie świadczy wszechstronne usługi z zakresu obsługi...
http://www.ultimatum.com.pl/firma/kancelaria-prawna-whiteberg-krzysztof-cyran.html
Ilość odwiedziń: 223
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 23.02.2024
Data dodania: 23.05.2023
kancelaria prawna kancelaria prawn... prawnik Rzeszów kancelaria prawn...

POLECANE ARTYKUŁY

Hosting w firmie informatycznej

Według definicji wolnej encyklopedii hosting  jest to udzielanie przez dostarczyciela usług internetowych zasobów serwerowni. Mówiąc krótko, bazuje to na tym, iż provider usług internetowych, to często instytucja, w jakie